L'Oreal, Kod Młodości Blask 25+

17 Komentarzy
W ramach testowania kosmetyków, dzięki uprzejmości firmy L'oreal, otrzymałam również rozświetlacz w kremie. Niestety, nie posiadam już nowego produktu, została mi tylko buteleczka po zużytym kosmetyku "obdarta ze skóry", dlatego też ze zdjęciami będzie kiepsko :/

Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.lorealparis.pl/przetestuj-przed-premiera/kod-mlodosci-blask.aspx



Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.lorealparis.pl/przetestuj-przed-premiera/kod-mlodosci-blask.aspx
Obok mój zużytek :)

Opakowanie zawiera 30 ml produktu, jest bardzo eleganckie. Dozownik w formie pompki, czyli bardzo praktyczne rozwiązanie, możemy odmierzyć idealną ilość kosmetyku.

Zapach jest według mnie bardzo przyjemny, nie jestem zbyt dobra w opisywaniu zapachów, nawet nie jestem w stanie powiedzieć co ten zapach mi przypomina i z czym się kojarzy. W każdym razie, mi się podoba.

Kolor jest biały, po bliższym przyjrzeniu widać drobniutkie świecące drobinki, konsystencja rozświetlacza jest leista, jest to pomocne przy rozsmarowywaniu produktu.

Jeśli chodzi o działanie, to jak sama nazwa wskazuje jest to rozświetlacz i ma za zadanie rozświetlić cerę. Według mnie, spełnia swoje zadanie doskonale, po zastosowaniu bardzo szybko się wchłania i zostawia na skórze bardzo delikatne rozświetlenie, które widać najlepiej w słońcu. Jednak polecam go dla osób które nie mają większych problemów z cerą.

OBIETNICE PRODUCENTA:

1. Skóra natychmiast odzyskuje blask - Rzeczywiście po zastosowaniu skóra posiada blask, w słońcu wygląda na obsypaną mikroskopijnymi drobinkami srebra.

2. Po tygodniu przebarwienia są mniej widoczne - Niestety nie zauważyłam tego efektu, być może u osób, które mają cerę prawie nieskazitelną, taki efekt jest zauważalny.

3. Po miesiącu, skóra ma wyrównany koloryt, jest pełna blasku i wyjątkowo gładka - hmm... znów nie zauważyłam tego efektu. Chyba mam cerę bardzo problematyczną, a może trzeba wykorzystać kilka opakowań tego produktu?

OCENA 1/3 Słabo :(

Osobiście używałam tego produktu jako bazę pod podkład i w tym sprawdził się rewelacyjnie, pozwolił bowiem na dokładne i precyzyjne rozprowadzenie fluidu, ale to chyba na tyle. Jestem przekonana, że nie wydałabym na ten produkt tyle ile za niego wołają, czyli od 36 zł do 56 zł. Dla mnie, jest to coś zupełnie zbędnego w kosmetyczce i  cena jest wyjątkowo wysoka. Nie mniej jednak, bardzo się cieszę z możliwości przetestowania.

Cena: 36-56 zł
Pojemność: 30ml
Dostępność: każda drogeria
Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

17 komentarzy:

 1. niestety nie mam 25+ ;P ale jeżeli się sprawdził u cb, to się cieszę gdyż jestem fanką L'oreal :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze muszę trochę poczekać ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze mi trochę lat brakuje xD No ale wydaje się fajny ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co widzę zauważyłam, zę masz bardzo bogaty język. Naprawde świetne opisy. tylko niektóre zdjęcia są zbyt ciemne lub rozświetlone ;/ co do kosmetyku; nie używałam, ale kuszące opakowanie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze tylu latek nie mam ale polecę kumpelom.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bosko się prezentuje ;o O ile się nie mylę, to była spora promocja na ten produkt.

  OdpowiedzUsuń
 7. Może kupię za kilka lat ;) jeśli będzie jeszcze w sprzedaży ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!