WYNIKI KONKURSU Z DEMOXOFT!

3 Komentarzy

Cześć Dziewczyny :)

Pewnie czekacie na wyniki konkursu z DEMOXOFT. Mam już dobre informacje, bo udało mi się wyłonić trzy zwyciężczynie, do których polecą zestawy produktów Demoxoft do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek!Nie przedłużając, proszę o przesłanie do mnie na maila: asia.blog848@wp.pl danych do wysyłki nagród wraz z numerami telefonów dla kuriera przez:


1.) Mro Kat - dziękuję Ci za graficzne przedstawienie swojej pielęgnacji oczu i wyczerpującą odpowiedź  i świetne porady w komentarzu!2.) Joanna Wlas - podziel się z nami przepisem na tonik ryżowy!!! Czekamy :)2.) Katarzyna Kotyńska - dobry pomysł z tą łyżeczką i kremem prosto z lodówki!Bardzo dziękuję WAM za udział w konkursie i niecierpliwie czekam na kontakt! Dajcie znać w komentarzu pod tym postem, że wiecie o wygranej, aby wykluczyć potencjalne podszywanie się przy odbiorze nagród :) Niestety nie wszystkie z Was podały mi maile do siebie w komentarzu z odpowiedzią.

BUZIAKI :*
Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Gratuluję!
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    http://ellane-emilivdk.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj dziękuję! Dopiero teraz zauważyłam wyniki. Nie wiem czy nie jest za późno na odbiór nagrody...ale już ślę maila ( z gmailowego). :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!