Zupełnie nowe karty rabatowe! Tym razem Wellness & Beauty!

6 Komentarzy

Cześć Dziewczyny!

Dziś przychodzę do Was z pewną informacją, która z pewnością przyda się kobietom, które często korzystają z usług salonów piękności lub lubią relaksować się w SPA. Szczerzę mówiąc, to dobra wiadomość dla każdej z nas. Ileż to razy korzystałyśmy z tego rodzaju usług płacąc pełną cenę? Ja niejednokrotnie!
Na rynku właśnie pojawiła się nowa karta zniżkowa GOOD FOR U, która uprawnia do korzystania z rabatów od 30 do nawet 50% na ofertę spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia). 

Do tej pory mogłyśmy korzystać z kart zniżkowych na różnego rodzaju usługi z zakresu rozrywki, czy sportu,  GOOD FOR U natomiast to całkowita nowość, a to dlatego, że dotyczy usług z zakresu urody, idealna dla osób, które lubią o siebie dbać, przykładają wagę do swojego samopoczucia, wyglądu i zdrowia. 


Korzystanie z karty jest banalnie proste. Wystarczy wykupić kartę rabatową GOOD FOR U , zalogować się na portalu i korzystać ze wszystkich zniżek, jakie oferują partnerzy  GOOD FOR U

Do wyboru są dwa warianty karty: 
*tradycyjna karta plastikowa (cena karty plastikowej normalnie to 249 zł, do końca października 129 zł), oraz
*jej wirtualny odpowiednik, dostępny na każdym smartfonie lub tablecie (cena karty wirtualnej normalnie to 199 zł, do końca października 99 zł).
Nie jest to duży wydatek, biorąc pod uwagę ceny usług w salonach kosmetycznych i SPA. Dodatkowo mamy pewność, że partnerzy GOOD FOR U to profesjonaliści, gdyż przeszli oni szczegółową weryfikację. 

Taka karta ważna jest przez okres 12 miesięcy od daty zakupu. Nie obowiązują na niej żadne limity, każdą zniżkę można wykorzystywać bez ograniczeń. 

Na chwilę obecną do wyboru jest szeroką gama usług i kilkadziesiąt salonów w Warszawie, ale baza salonów i usług związanych z ofertą Beauty stale się powiększa.Co więcej, niebawem możemy nawet liczyć na podobną kartę związaną z usługami gastronomicznymi!


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na FanPage GOOD FOR U na Fecebook. Znajdziecie tam nie tylko szczegółowe informacje, ale zobaczycie również salony piękności i SPA, które są partnerami GOOD FOR U. To jednak nie wszystko, bo jest tam również konkretna informacja o zniżkach. Muszę przyznać, że oferta jest imponująca! Jak Wam się podoba ta propozycja? Jakim zabiegami jesteście najbardziej zainteresowane?


Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz!