Dobry optyk z Łodzi i nie tylko. Kogo polecam!

3 Komentarzy

Cześć Dziewczyny :)

Niedawno miałam okazję uczestniczyć w bardzo fajnym evencie zorganizowanym przez Salony Optyczne Italooptica. Wydarzenie zostało zorganizowane w Zgierzu, w jednym z salonów sieci Italooptica  przy ul. ul. Długiej 45. 
PressDay w Italoptica miał na celu prezentację najnowszych trendów marki Guess, a także pogadankę na temat szkieł IDEAL MAX BLUE UV, czyli takich które chronią wzrok przed szkodliwym światłem niebieskim.


Podczas tego wydarzenia miałam okazję skorzystać z profesjonalnego badania wzroku oraz z fachowej obsługi i profesjonalnego doradztwa stylistów opraw okularowych.
Dzięki temu wybrałam sobie idealne dla mnie okulary, które stały się moją integralna częścią. Jestem doskonałym przykładem na to, że kształt okularów może całkowicie odmienić wygląd człowieka. 
Niektórzy mogą być zdziwieni, że mam wadę wzroku, bo przecież nigdy nie widzieli mnie w okularach. Powód unikania przeze mnie okularów był prozaiczny. Po prostu, nie czułam się w nich ani dobrze, ani ładnie i dlatego ich nie nosiłam. Jakoś nigdy nie mogłam trafić na takie, które by mi się spodobały.
Dzięki Italooptica nie tylko znalazłam okulary w których czuję się, jak milion dolarów, ale zrozumiałam, że w okularach wyglądam dużo lepiej i niż bez nich. Zaskoczyło mnie to, że spodobało mi się o wiele więcej modeli niż mogłabym przypuszczać.  Teraz mam nawet dylemat, czy nie iść po następne i zmieniać je w zależności od dnia i nastroju. Okulary zaczęły mnie prześladować, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu!
W każdych z tych oprawek wyglądałam ładnie, modnie i elegancko. Przypuszczam nawet, że jeśli nie miałabym wady wzroku, to rozważyłabym noszenie zerówek tylko po to, aby zmienić swój wygląd.

Podczas wydarzenia, zaproszeni goście mieli okazję spróbować pyszności przygotowanych przez Restaurację w Zgierzu "Bistro Lemoniada"
Wybór okularów w Salonach Italooptica jest przeogromny i są to najnowsze, najmodniejsze modele oprawek. Szczerze mówiąc, pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznie wyposażonym salonem optycznym. Fantastycznie wyposażonym nie tylko w oprawki, ale również w fachowy personel, który dobieranie okularów do twarzy ma we krwi.


Na te oprawki mam jeszcze chrapkę :)
Wybór oprawek jest tak ogromny, że można nawet dobrać sobie okulary do etui na telefon :D
Zawsze podobał mi się ten model ;)
Do twarzy mi?
Tutaj badają mi rozstaw źrenic! (chyba dobrze zapamiętałam)
Ten model wybrałam! Prawda, że piękny?

Salony Italoptica znajdziecie w:

Łodzi
Salon optyczny Łódź Olechów - ul. Opolczyka 15
Salon optyczny Łódź - ul. Armii Krajowej 34
Zgierzu
Salon optyczny Italooptica Zgierz - ul. Gałczyńskiego 40
Salon optyczny Italooptica Zgierz - ul. Długa 45
Głownie
Salon optyczny Italooptica Głowno - ul. Sikorskiego 59C
Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

3 komentarze:

  1. Widziałam na instastory oprawki jakie wybrałaś - piękne :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ola, jak przyszłam w nich pierwszy raz do pracy, to wszyscy byli zszokowani :D Już nie wspomnę, ile komplementów dostałam :D

      Usuń

Dziękuję za każdy komentarz!