Elvie Summer Joy by Oriflame - Zapach lata

6 Komentarzy

Cześć Dziewczyny :)

Lato już w pełni, jak również beztroskie wakacje! Większość z Wam pewnie korzysta z urlopów i podróżuje albo korzysta z błogiego lenistwa. Ja aktualnie odpoczywam w domu i upajam się nic nie robieniem, a raczej nie zmuszaniem się do robienia czegokolwiek. Robię tylko to na co mam ochotę. Uwielbiam ten czas w roku i chciałabym, żeby nigdy się nie kończył. 

Jak co roku, w okresie wakacyjnym możemy cieszyć się wieloma kosmetycznymi nowościami, które mają uprzyjemniać nam wakacje. Dziś przybliżę Wam trochę nowy, letni zapach od Oriflame, który towarzyszy mi ostatnio każdego dnia, a mianowicie "Summer Joy" z kolekcji Elvie.


Elvie Summer Joy to kwiatowo-owocowa kompozycja w której głównymi nutami zapachowymi są mniszek, gruszka i malina. To zapach bardzo świeży i lekki, a jednocześnie słodki, ale w granicach rozsądku, nie jest przesłodzony. Jest idealny na co dzień. Ja określiłabym go, jako zapach słońca! Daje dawkę pozytywnej energii i to nie tylko osobie, która go używa.


Na uwagę zasługuje również minimalistyczny, a jednak bardzo ciekawy flakonik, który wygląda jak gładkie kamienie (takie które zostały ukształtowane przez morskie fale) położone jeden na drugim. Cały jest przezroczysty i bezbarwny, nie ma na nim żadnych dodatkowych zdobień i napisów


W aktualnie obowiązującym katalogu Oriflame (katalog 10/2018 str. 27) ten zapach jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, bo kosztuje jedynie 39,99 zł, a jego cena katalogowa to 79,90 zł

Jeśli szukacie naprawdę letniego, świeżego i radosnego zapachu, to koniecznie powąchajcie  Elvie Summer Joy !


Na zdjęciach możecie zauważyć również świetny, letni zegarek, który również pochodzi z oferty Oriflame. W zestawie z nim jest zarówno tradycyjny pasek, jak i genialna chusta, którą widzicie na zdjęciach. Świetnie komponuje się z wakacyjnymi stylizacjami!


Poznałyście już  Elvie Summer Joy?
Dajcie znać, jak spędzacie tegoroczne wakacje, aktywnie czy też leniwie?
Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

6 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz!