Zadbaj o swojego mężczyznę i wygraj pobyt w SPA!

9 Komentarzy

Cześć Dziewczyny :)

Dzisiejszy wpis będzie inny niż zwykle. Nie będzie w nim bowiem, ani słowa o tym jak dbać o naszą urodę. Będzie to wpis o zdrowiu, ale nie naszym, a naszych partnerów.
Co prawda, żyć z nimi ciężko, bo zostawiają swoje brudne skarpety, gdzie popadnie, nie opuszczają deski w sedesie, nie odnoszą po sobie brudnych naczyń i narzekają na smród, kiedy malujemy paznokcie (mój piekli się nawet, jak odpalę wosk w kominku), ale bez nich jeszcze gorzej.
Z mężczyznami jest taki problem, że w ogóle nie dbają o swoje zdrowie, a jeśli zachorują, chociażby na błahe przeziębienie, to już katastrofa. Stajemy się wtedy ich osobistymi pielęgniarkami. To my, kobiety, musimy im wtedy przynosić gorąca herbatkę z cytryną, ciepłe kapcioszki i dbać o to, żeby przyjmowali leki. Dla mnie jest to istna katorga, ale o męża trzeba dbać, bo sam o siebie nie zadba. Będzie jęczał, stękał, narzekał i na tym koniec, żadnego z niego wtedy pożytku ;).


Chciałabym Wam opowiedzieć o pewnej kampanii skierowanej do kobiet, ale pośrednio właśnie do naszych mężczyzn. Kampania „Jestem kobietą i dbam o swojego mężczyznę” jest kolejną inicjatywą największej i najnowocześniejszej sieci laboratoriów medycznych w Polsce. Labolatorium Diagnostyka od lat prowadzi profilaktyczne i edukacyjne kampanie społeczne, m.in. „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem”, czy „Kobieta świadomie dojrzała”.

Do 31 maja 2014 odbywała się kampania skierowana wyłącznie do kobiet, czyli „Jestem kobietą i dbam o siebie”, a od 1 września do 30 listopada 2014 trwa kampania „Jestem kobietą i dbam o swojego mężczyznę”. 
Żałuję, że nie wzięłam udziału w tej wiosennej, bo taka okazja już się nie powtórzy. No trudno, skorzystam teraz i zadbam o swojego męża.
Wiosną 2015 przebadam moje dziecko, a jesienią moich rodziców.

Terminarz kampanii: 
„Jestem kobietą i dbam o siebie” – 1 marca – 31 maja 2014 roku 
„Jestem kobietą, dbam o siebie i o partnera” – 1 września - 30 listopada 2014 
„Jestem kobietą, dbam o siebie i o dzieci” – wiosna 2015 
„Jestem kobietą, dbam o siebie i o rodziców” – jesień 2015

Partnerami drugiego etapu akcji są: 
• Balneokosmetyki – Malinowej Zdrój 
• Biuro Podróży Wygoda Travel 
• Flora Pro.activ


Na czym polega kampania: „Jestem kobietą i dbam o swojego mężczyznę”?

Kampania ma na celu propagowanie badań profilaktycznych u mężczyzn. Jak donoszą statystyki, stan zdrowia naszych panów jest fatalny, bo większość z nich traktuje profilaktykę jako fanaberię.
Tylko 30% osobników płci męskiej cyklicznie kontroluje stan swojego zdrowia - dla porównania systematyczne badania wykonuje aż 70% pań. Współczesne Polki mają coraz większą wiedzę na temat zapobiegania chorobom, dzięki czemu wzrasta ich świadomość w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Mężczyźni zazwyczaj bagatelizują objawy chorób, dopiero jak ich coś totalnie rozłoży, to jest katastrofa, dlatego to właśnie panie powinny zachęcać swoich partnerów do kontrolowania swojego stanu zdrowia.

To wspaniała okazja nie tylko do poznania współczesnych możliwości diagnostyki laboratoryjnej, ale przede wszystkim szansa na zatroszczenie się o zdrowie swoich mężów, chłopaków, czy narzeczonych. Podczas trwania trzymiesięcznej kampanii każda z kobiet, która odpowie na krótkie pytanie – „dlaczego dbam o swojego mężczyznę?” otrzyma bon z 70% zniżką na pakiet badań dla swojego partnera. Za jedyne 60 zł mężczyźni będą mogli wykonać kilkanaście badań profilaktycznych o rzeczywistej wartości ponad 200 zł. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na proste pytanie, aby uzyskać bon zniżkowy, który można wykorzystać w jednej z ponad 400 placówek w całej Polsce!
Dodatkowo Panie mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody dla dwojga. Do zdobycia – zestawy kosmetyków, weekendy zdrowotne w SPA, a także wakacje we Włoskich Alpach!


Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zarejestrować się na stronie kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na pytanie: 
„Dlaczego dbam o swojego mężczyznę”?
Do rejestracji potrzebny jest tylko adres e-mail, nasze imię i nazwisko oraz miasto.


Oczywiście wygrają najbardziej kreatywne odpowiedzi!
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj


Nagrody są nie byle jakie!
Nagroda główna to tygodniowy pobyt w alpach dla dwojga o wartości 5000 zł, ufundowany przez Wygoda Travel
Kolejne nagrody to
10 weekendów w SPA o wartości 1600 zł każdy, ufundowanych przez Flora pro.activ
i
20 zestawów dermokosmetyków dla dwojga - Balneokosmetyki Malinowy Zdrój.

Każdy, kto zgłosi się do konkursu, otrzyma bon z 70% zniżką na badania dla swojego mężczyzny, ale aby wziąć udział w konkursie, nie trzeba go wykorzystywać.


Wykaz jedenastu badań, które obejmuje kupon, z jakich mogą skorzystać Wasi mężczyźni, znajdziecie tutaj.

Ten wpis powstał dzięki współpracy z laboratorium medycznym Diagnostyka.
Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

9 komentarzy:

  1. pobyt w spa brzmi świetnie, to kusząca nagroda, muszę się zastanowić nad odpowiedzią.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjne porównania. Trafiają w samo sedno.

    OdpowiedzUsuń
  3. super akcja, bardzo mi się podobała i z wielką przyjemnością wzięłam udział. Już przy pierwszym etapie byłam pod dużym wrażeniem. Oby było takich akcji jak najwięcej.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!