Globalny marketing z Colway - Zarabiaj tak, jak lubisz!

10 Komentarzy

Cześć Dziewczyny :)

Mam dla Was ciekawą informację, a to wszystko za sprawą firmy Colway. W świecie kosmetycznym pojawiła się bowiem inicjatywa, która watra jest tego, aby ją Wam przybliżyć.

Organizacja konsumencko-dystrybucyjna Colway, dzięki której tysiące kobiet z powodzeniem zasilało swoje domowe budżety zarobkując na propagowaniu polskiego eliksiru młodości: Kolagenu Naturalnego oraz innych produktów z jego rodziny, inauguruje właśnie nowy, ogromny projekt biznesowy: Colway International, którego celem jest otwarcie całego świata na polskie wynalazki biotechnologiczne.Colway International to marketing partnerski, w którym ludzie wspierają się wzajemnie i dobrze się bawiąc, spełniają swoje ambicje, zarabiając spore pieniądze. Dzięki temu przedsięwzięciu, można spełnić marzenia o własnym biznesie, nie ponosząc dużego ryzyka. 
Colway International zapewnia unikalny system szkoleń, który umożliwi każdemu identyfikację własnych talentów i pozwoli nadać im wartość komercyjną. 

26 kwietnia 2015 r. w Hali Gdyńskiej Areny

odbędzie się inauguracja przedsięwzięcia, które ogarnie wiele krajów świata! W tym dniu, ludzie biznesu, wspierani energią artystów i osób, które już odniosły z Colway sukces pokażą i opowiedzą o swojej drodze ku spełnieniu marzeń.


Zanim jednak, odbędzie się oficjalna inauguracja tego przedsięwzięcia, organizator zaprasza wszystkich na otwarte spotkania w 18 miastach w Polsce. Dzięki nim dowiesz się między innymi o unikalnych możliwościach biznesu z Colway i pięciu sposobach na zarabianie pieniędzy. Szkoleniach i konferencjach międzynarodowych, prowadzonych przez najlepszych trenerów, coachów i mówców motywacyjnych!Moim zdaniem, warto z tego skorzystać i odnaleźć w sobie motywację i chęć do działania, do zmiany swojego życia na lepsze!


Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. ja mam niedaleko, teraz się tylko szykować na 13 marca :D

   Usuń
  2. Ja równiez ale raczej się nie wybiore ;x

   Usuń
 2. Jeśli się wybierzesz to licze na relację bo widzę, że u mnie będą miesiąc później i chciałabym wiedziec czy warto pojść czy nie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybieram się, najbardziej jestem ciekawa tych informacji o mówcach motywacyjnych, bo to świetna sprawa! :D

   Usuń
 3. oooo Olsztyn :) kto wie, może i ja się wybiorę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie to trochę Amwayem zalatuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to też sprzedaż bezpośrednia, ale jakie są różnice to nie wiem

   Usuń
 5. Czyli marketing sieciowy typu Arbonne, Betterware, Oriflame itp.? Już znam z własnego doświadczenia i więcej się w coś takiego bawić nie zamierzam :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety wszystkie MLM są krzykliwe, a te ich zloty to sekciarstwo w czystej postaci. Z pewnoscią nieliczni dorabiają się na takim biznesie, ale to wciąganie babci, cioci, wujka i kota sąsiada to ubaw po pachy, ale kto co lubi...
  Ciekawy blog, można znaleźć przydatne info.pozdrawiam.Adriana

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!