Paradise & Amazing Paradise by Oriflame - Dwa oblicza Raju

5 Komentarzy

Cześć Dziewczyny :)

Jak wyobrażacie sobie raj? Raj dla każdego człowieka jest czymś innym i każdy ma o nim inne wyobrażenia. Jaki jest natomiast zapach raju? Tutaj też można wyobrażać go sobie zupełnie inaczej.
Zapachy Oriflame z serii PARADISE, czyli Paradise i Amazing Paradise, są od siebie bardzo różna, choć ich flakoniki są niezwykle do siebie podobne. Obydwa flakony wykonane są z grubego szkła i mają prostokątny kształt, a ich koreczki swą fakturą przypominają syreni ogon.


AMAZING PARADISE

Amazing Paradise to bardzo egzotyczny raj. 'Zapach rzadkich, egzotycznych kwiatów otaczają akordy drzewne i cytrusowe, kreując niezapomnianą kompozycję o iskrzącym, musującym charakterze". Jego cechą charakterystyczną jest unikalna nuta kwiatowa – Paradise Drop. . Paradise Drop to bardzo rzadka roślina, której kwiaty znajdują się w samym sercu ekwadorskich lasów i zakwitają tylko raz na trzy lata.
Amazing Paradise został stworzony przez  Evelyne Boulanger oraz Alexandra Carlin.

To zapach zdecydowanie zmysłowy i piękny. Szczerze mówiąc, mogłabym pachnieć nim bez przerwy, a tym bardziej latem. Jest rześki i lekki, dlatego idealnie pasuje na upały. Kojarzy mi się z egzotycznymi wyspami. Trzeba mu przyznać również to, że jest bardzo trwały. Pachnie na ciele od rana do wieczora!


PARADISE

Twórcą tej kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin.
"Delikatna, piękna woń piwonii miesza się z akcentami jaśminu i pikantnymi tonami różowego pieprzu. Zapach ewoluuje podążając szlakiem akordów zmysłowego cedru i piżma".
To zapach dla pewnych siebie i zdecydowanych kobiet! Niech Was nie zwiedzie jego jasno różowy odcień jego zawartości, bo zawartość jest naprawdę mocna. Nie nazwałabym go typowym rajem, on jest raczej hellish ;) Z jednej strony słodki i niewinny, aby za chwile pokazać pazur różowego pieprzu. To zapach kobiecy i drapieżny zarazem, można go albo kochać, albo nienawidzić, ale na pewno nikt nie przejdzie obok niego obojętnie! Jest to zapach zdecydowanie niszowy. Jest  charakterny, wyrazisty i nietuzinkowy. Idealnie nadaje się na chłodne dni i wieczory, ale nie dla każdego.


Nuty zapachowe AMAZING PARADISE
NUTA GŁOWY: Zielona guawa, liście fiołka, kwiat mandarynki
NUTA SERCA: Jaśmin, Paradise Drop, malina.
NUTA BAZY : Piżmo, wanilia, Płomień Afryki


Nuty zapachowe PARADISE
NUTA GŁOWY: Bergamotka, różowy pieprz, frezja
NUTA SERCA: Jaśmin, róża, konwalia, piwonia
NUTA BAZY : Piżmo, drzewo kaszmirowe, cedr virginia


Który z zapachów Waszym zdaniem bardziej przypomina raj?
Mi zdecydowanie bliżej do AMAZING PARADISE.
Nowszy postNowszy post Poprzedni postStarszy post Strona główna

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz!